Diz Kremi Akıllı Jel

1 yıl önce
236 kez görüntülendi

Diz Kremi  Akıllı Jel

Akıllı Jel; diz, el, bilek, ayak, omuz ve kalça gibi eklemlerde sıklıkla görülen Kireçlenme (Osteoartrit) hastalığına pratik çözüm sunan medikal bir üründür. İçerdiği nanoteknoloji ürünü molekülleri kullanarak eklemlerde görülen sertliği giderir, sürtünmeyi azaltır ve doğal kayganlık sağlar. Bu etkileri sonucunda Locciline® Akıllı Jel ağrıyı azaltır, hareket kabiliyetini artırır ve sağlıklı eklem fonksiyonlarının geri kazanılmasına yardımcı olur.

 

Sıradan bir Ağrı Kesici Jel Değildir.

Locciline® Akıllı Jel form ve görüntü olarak kesici ve kas gevşetici jellere benzemesine karşın içeriği, çalışma prensibi, kullanım şekli ve etki mekanizması bakımından ağrı kesici ve kas gevşetici jellerden ayrılır;

✔ Kana karışmaz, sistemik dolaşıma girmez.
✔ Sinir sistemini baskılamaz, sinir sistemi üzerine olumsuz etkisi yoktur.
✔ Yan etkisi yoktur.
✔ İlaçlar ile etkileşime girmez.
✔ Kardiyak problemlere neden olmaz.
✔ Mide ve bağırsak sistemi üzerine olumsuz etkisi yoktur.

Güvenle Kullanılır.

Locciline® Akıllı Jel Kireçlenme ile oluşan sürtünme, aşınma, ağrı ve hareket kaybı gibi kusurları eklem kayganlığını artırarak çözer. Sadece eklemi içerisindeki sinoviyal sıvı, kemik ve kıkırdak yüzeyleri ile etkileşime girer. Oluşturduğu etki kas ve sinir dokularının doğasıyla oynamaz, ısıtma veya soğutma hisleri ile geçici rahatlama verme prensibi ile çalışmaz. Ayrıca Locciline® Akıllı Jel’in formulü maksimum güvenliği sağlamak üzere oluşturulmuştur. Ağrı kesiciler ve enflamasyon önleyici ilaçların aksine, Locciline® Akıllı Jel’in içeriğinde kanıtlanmış yan etkisi olan herhangi bir madde bulunmaz. Kana karışmadığı için kullanılan ilaçlarla herhangi bir etkileşime de girmez.

 

Etkisi Klinik Çalışmalarla Kanıtlanmıştır.

Locciline® Akıllı Jel’in yalnızca eklemleri hedef alan etkisinin eklem rahatlamasını sağladığı ve eklem hareketliliğini artırdığı klinik çalışmalarla da kanıtlanmıştır. Yüzlerce katılımcı üzerinde yürütülen çalışmalarda Locciline® Akıllı Jel’in ağız yoluyla alınan reçeteye tabi ağrı kesicilerden daha etkili olduğu gösterilmiştir.

 

İlaç Değildir, Medikal Üründür.

Locciline® Akıllı Jel kana karışmayarak, devamlı ağrı kesici ilaç kullanımlarının sebep olduğu kalp, tansiyon ve mide rahatsızlıklarının önüne geçer. Kandaki diğer ilaçlarla etkileşime geçmediği için devamlı olarak kullanılabilir.

Locciline akıllı jelin etkisi kimyasal değil fizikseldir bu nedenler ilaç değil medikal ürün olarak sınıflandırılmıştır.

Diz Kremi Akıllı Jel Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukar k