Evde göğüs büyütme hareketleri | Doğal yolla meme büyütmek

1 yıl önce
266 kez görüntülendi

Evde göğüs büyütme hareketleri | Doğal yolla meme büyütmek

Bir önceki makalemde de belirttiğim üzere bu makalemde bitkisel göğüs büyütmek için hazırlayacağımız karışımın içeriğinden bahsedeceğim…

Bitkisel göğüs büyütmek için kullanacağımız bitkileri tek tek incelediğimizde ise ne işe yaradıklarını şu şekilde açıklayabiliriz:

Damiana

Özellikle afrodizyak olarak tanınır. Son zamanlarda birinci sırada kadın rahatsızlıklarında ve bitkisel göğüs büyütme için de kullanılmaktadır.

Melek Otu

Kadın rahatsızlıkları en mühim kullanım alanıdır. Dolaşım bozukluğu, kabızlık, diyabet, kanser ve bitkisel göğüs büyütme de kullanılmaktadır. Kadında hormon metabolizmasına etki gösterir.

Oğul Otu

Anti mikrobik özelliği vardır. Huzursuzluk, korku ve yara iyileşmesinde ve bitkisel göğüs büyütme de kullanılır. Adele kramplarını çözer.

Aslan Kuyruğu

Çayı yıllardır kalp problemleri ve kadın rahatsızlıklarında etkili bir tedavi olarak kullanılmaktadır.

Bostan Otu

Çok eski senelerde sarılık, böbrek/ mide rahatsızlıkları, migren problemlerinde kullanılıyordu. Uzunca yıllardır kadın rahatsızlıklarında özellikle bitkisel göğüs büyütme için kullanılmaktadır.

Testere Palmiyesi

Çok sayıda sıhhat problemlerinde kullanılmaktadır. Erkeklerde prostat sorunlarında, kısırlık ve iktidarsızlık için kullanılıyor. Bu etkili bitki kadında da bir dizi tedavi imkânları sağlamaktadır. Meme bezlerinin gelişmesine ve bitkisel göğüs büyütmeye neden olur.

Yam Kökü

Meksika’da eski senelerde Chiapas kabilesi bayanların doğum yapması esnasında bu bitkiyi kullanıyordu. Bayanlarda hormon yapımını uyarıcı tesiri vardır ve memeleri büyütür.

Kara Hindiba

En mühim tesiri karaciğer üzerinedir. Safra akışını düzenler. Hindistan’da karaciğer hastalıklarında sık sık kullanılır. Vitamin ve mineralin zengin kaynağıdır. Avrupa’da salata halinde tüketilmektedir. Zarar veren kimyevi ilaçlara, operatif müdahalelere ve implantlara karşın doğal bir alternatif olup, harika göğüslere elde etmek için ideal bir yoldur.

Yukarıda bitkilerin karışımından elde edilen solüsyonu dilerseniz içerek dilerseniz göğüslerinize masaj yoluyla uygulayarak kullanabilirsiniz…

Göğüs büyüten bitkiler ile bitkisel göğüs büyütme konulu makalemin sonuna geldim. Sormak yada eklemek istediklerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz. Umarım faydalı olur…

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukar k