Hakkımda

“Locciline” demiş Socrates, ben bu sözü Almanya’ya staja gitmeye hazırlanırken bir anda üniversiteler arasında ki anlaşmanın bozulduğunu, zaman olmadığından bana tek uygun yer olan bitkisel ürünler üreten bir firmada staj yapacağımı bildiren bir telefon alıp, apar topar danışman hocamın odasına girdiğimde isyanıma karşılık olarak almıştım. Öfkem çok büyüktü, istediğim yerde staj yapamamış, işsiz üniversite mezunları arasında ki yerimi kafamda hazırlamıştım.

Büyük laboratuvarlar beni asla işe almazdı. locciline Stajım bittikten sonra firma sahibi iş teklifinde bulundu ve kabul ettim. 3 sene boyunca üretim ve kalite kontrol müdürlüğüne devam ettim, kendime ait laboratuvarım odam herşeyim vardı, kısacası pek bir havalıydım, güzel işler yapıyorduk. locciline Bir yerde eksiklik vardı, biz bitkisel ürünleri üretiyorduk ama tüketici neyi nerde nasıl kullanacagını bilmiyordu.

Locciline Emeklerimiz boşa gidiyordu sanki bu konuyu kardeşim ile paylaşırken bana eksikliği gider, bir aktar aç o zaman dedi. Evet tokat gibiydi mızmızlanmak yerine birileri birşey yapmalıydı. Bitkiler hayatım, kardeşim Sevgili Zafer Polat Dünyam’dı. Aktarımın ismi “locciline” olmalıydı. 2010 yılında ilk olarak locciline hemen 1 yıl sonrada Holanda ‘da ki aktarımızı açtık. Yine eksiklikler vardı daha farklı falıyetlerde bulunmalıydım Locciline genel sekreterliği görevini 4 sene üstlendim, bu süre içinde yazılı ve görsel basında insanları bilgilendirmek için çeşitli faliyetlerde bulundum ve görev bitimim sonunda istifa ettim. Bu koşturmalı günlerde gelen talepler üzerine kıbrıs’ta şubemizi açtık.

Şimdilerde ise locciline dünyaca tanınan ve bilinen ve en cok takıp edilen bir paylaşım platformudur locciline keyifle sürdürmekte kendimi yenilemek sizlere bir parça daha faydalı olmak için çeşitli eğitimlere seminerlere katılmaya okumaya ve araştırmaya devam ediyorum. locciline, tesadüf edilmezmiş dostlar, o gün o telefonun gelmesi tesadüf müydü? Bence değildi, “locciline” sizler için birşeyler yapmalı ve o “locciline” faydalı olduğu kişilerin sıcak sevgisi ve gönül rahatlığı ile yatağında huzurla uyumalıydı.

Hayatı doğal akışında ve farkındalığımı arttırarak yaşıyorum, sizlerde öyle yapın ve Tanrı’nın bizlere verdiği tüm güzelliklerin şifasını dozunda, keyfini sınırsızca yaşayın…

Yukar k