Kalça ve gögüs evde doğal yöntemler ile nasıl büyütülür ?

1 yıl önce
476 kez görüntülendi

Kalça ve gögüs evde doğal yöntemler ile nasıl büyütülür ?

Kalça ve gögüs evde dogal yöntemler ile nasil büyütülür ?

Locciline Kalça Büyütme Formülleri Kürleri Kremleri Yöntemleri ;

1- Evde Spor Yaparak Kalça Büyütülebilir , Lütfen Videoyu Dikkatli İzleyin.

2- Yediğiniz Yiyecekler İle Kalçanızı Büyütebilirsiniz. ( Fındık , Ceviz , Badem ve Kaju Fıstığı Kalçalarınızı Büyütürken Tüketmeniz Gereken Yiyeceklerdir.)

3- Masaj İle Kalça Büyütmek. Poponuza Günde On Dakika Yumuşak Hareketler İle İçerden Dışarı ve Dışardan İçeri Oval Masaj Yaptırarak Büyümesini Kısa Sürede Sağlayabilirsiniz.

4- Kalça Büyüten Doğal ve Özel Krem Tarifi :

– 10 gram badem yağı
– 10 gram argan yağı
– 10 gram zeytin yağı
– 10 gram papatya yağı
– 50 gram saf beyaz vazelin

Yukardaki Malzemeleri Homojen Olaralak Birbirine Girecek Şekilde Karıştırın. Karışımı Yarın Saat Kapalı Şekilde Buzdolabında Dinlendirin. Bitene Kadar Günde Bir Defa Kalçalarınıza Başka Birinin Yardımını Alarak Sürdürün. Kısa Zaman Sonra Yuvarlark Ve Dolgun Kalçalara Sahip Olacaksınız.

Gögüs Büyütme Masajı Formülleri Kürleri Kremleri Yöntemleri ;

Göğüs Büyütme Masajları Ve Hareketleri
Göğüs Büyütme Masajı
 1. Her iki göğse; içten dışa doğru 100 adet masaj yapılır. Her iki göğse de aynı şekilde, aynı sayıda masaj yapılması gerekir.
 2. Her iki göğüs birbirine yaklaştırılıp, bırakılır. Bu hareket de 30 kere yapılır.
 3. Göğüsler her yöne doğru hareket ettirilerek, değişik şekillerde büyütülmesi sağlanır. Bu uygulamada 10 kere tekrarlanır.
 4. Göğsünüze bu masajları yapmadan önce; bitkisel bir yağ kullanarak ellerinizi ve göğüslerinizi nemlendirmelisiniz.
Her Gün Yapılabilecek Göğüs Büyütme Masajı
 1. Avuç içlerinizi göğüslerinize koyarak daire çizmelisiniz. Yaptığınız dairesel hareketler göğüslerinizin büyümesini sağlayacaktır. Bu hareketi 50 kere, her iki göğse de uygulamalısınız.
 2. Göğüslerinizi büyütmek için; koltuk altı masajı da uygulayabilirsiniz. Koltuk altına yapacağınız masaj; göğüslerin büyümesini sağlar. Kollarınızı yukarı kaldırıp, koltuk altlarınıza istediğiniz şekilde masaj yapabilirsiniz. Sayısını fazla abartmamak şartı ile; koltuk altlarınıza masaj yapabilirsiniz.
Soğuk Su ile Göğüs Büyütme Masajı
 1. Soğuk su ile yapacağınız masaj; daha çok etkilidir. Soğuk su ile uyarılan göğüs bölgesi, daha çabuk büyür.
 2. Avuç içlerinizi göğsün ön kısmında birleştirin ve avuç içlerinin birbirine baskı yapmasını sağlayın. Bu hareketi 15 kez tekrarlayabilirsiniz. Bu hareketi tekrarladığınız sürece; göğüslerinde gelişme görebilirsiniz.
 3. Yapılacak hareketlerden biride; elinize bir havlu alıp sıkıyor gibi yapmaktır. Havlu sıkma hareketi; göğüs kaslarının gelişmesini sağlayacaktır. Göğüs kasları belli başlı hareketlerle güçlenip büyür.
Masajla Göğüs Büyütme Hareketi

Göğüs büyütme yöntemlerinden biride; Göğse alttan yukarı doğru masaj yapmaktır. Bu şekilde 30 kere tekrarlanan hareket; göğüslerinizin büyümesini kolaylaştırır. Avuç içine aldığınız göğüsleri hafif bastırarak yukarı doğru kaldırın yukarıda 1-2 saniye tutun ve serbestçe bırakın. Bu masajı spor hareketleri ile de destekleyebilirsiniz.

Göğüs Büyütme Hareketi
Karın üstüne yüzükoyun uzanıyoruz ve ayakların havaya kalkmasına mani olmak için ayaklarımızı kanepenin veya yeteri kadar ağırlığa sahip bir ev eşyasının altına yerleştiriyoruz. Sonrasında derin bir nefes alıp aynı anda vücudunuzun üst kısmını kaldırıp kollarımız ile suda yüzme hareketi yapıyoruz. Kolları yan tarafa doğru getirirken daha önce aldığımız derin nefesi ağır bir biçimde geri verip ve yavaşça üst bedeninizi indiriyoruz. Bu işlemi 10 defa tekrar etmemiz yeterli olacaktır.

Basit Göğüs Büyütme Hareketleri
1-
Dizlerinizin üstüne oturup kollarınızı omuz yüksekliğinde havaya kaldırın, vücudunuzu dik tutmak şartıyla arkaya doğru iki kere esnettikten sonra öne getirip aşağıya indiriniz. Bunu 15 defa tekrar ediniz.

2- Dizlerinizin üstüne oturup kollarınızı havaya doğru kaldırdıktan sonra iyice gerin ve kollarınızı yanlardan aşağıya indirin. Bunu 15 defa tekrar edin.

3- Diz çökerek diz kapakları üzerine oturuyoruz. Daha sonra her iki kolumuzu eş zamanlı olarak aynı anda arkaya doğru esneterek göğüs kaslarını geriyor ve kolları iki yana indirip bunu 15 defa tekrar ediyoruz.

4- Diz kapaklarınızın üstüne oturup bir elinizi belinize yerleştirerek öteki kolunuzu önden arkaya doğru hızlıca itin ve kolunuzu yana doğru indirin. 7 defa sağ 7 defa sol kolunuzu bu şekilde hareket ettirin.

Göğüs büyütme masajları göğüslerin zamanla büyümesini ve ebat olarak genişlemesini sağlar. Dikkat edilmesi gereken nokta; yağ veya kremlerle birlikte bunu sağlamaktır. Masaj yaparken ellerinizin daha iyi hareket edebilmesi için; bitkisel yağlardan yararlanmak gerekir.

Göğüs Büyütme Masajının Püf Noktaları

Göğüs büyütme masajları yapmayı alışkanlık haline getirmelisiniz.

 1. Gün aşırı değil her gün yapmanız, oldukça faydalı olacaktır. Kan akış hızının artması için; devamlı masaj yapılması gerekir.
 2. Göğsünüze zarar verecek boyutta sert hareketler yapmamalısınız.
 3. Göğüsleri çok bastırarak yapılan hareketler daha çok fayda sağlar diye bir şey yoktur.

 

 

Gögüs Büyüten Doğal Kürler ;

– ilk ay ; günde 1 defa şerbetçi otu kaynatılıp 1 kupa içilecek.(şerbetci otunun oranını göz kararı ayarlayın çok atmayın tadı acı olur)
-ikinci ay ; hayıt tohumu kaynatılıp kaynatılıp günde 1 kupa içilecek. (tohumu çok kullanmaya gerek yok göz kararı yeterlidir.)
– haftada üç gün yarım avakado yenilecek..(bal ile tadlandırabilirsiniz.
-çekirdekli kurutulmuş beyaz üzüm hergün yüz gram tüketilecek.
-hergün iki adet ceviz içi yenilecek.
– haftada 2 paket sütlü çikolata tüketilecek.(günlere bölerek yiyebilirsiniz.)

Yukarıdaki kür iki aylıktır. İkinci ayın sonunda memelerinizin büyüdüğüne şahit olacaksınız.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Jasmin Angelina dedi ki:

  Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim zevk ile okudum çok bilgili ve faydalı bilgiler olduğu düşünüyorum herkese tavsiye ederim ayrıca limon lu suyu tavsiye ederim. İyi günler dilerim.

Yorum Yaz

Yukar k