Locciline.net Ownerspost.com Göbek Eriten Limon Kürü

1 yıl önce
221 kez görüntülendi

Locciline.net Ownerspost.com Göbek Eriten Limon Kürü

Locciline.net Ownerspost.com Göbek Eriten Limon Kürü, Pek çok kadın, fazla kilolardan ziyade vücudun kol, göbek ve kalça kısımlarına orantısız şekilde yığılan yağlardan şikayet eder. Belli bir bölgede,kilo alımı ile yağın birikerek orantısız bir görüntü meydana getirmesi estetik açıdan çok rahatsız edici bir hale dönüşmektedir. Özellikle otuzlu yaşların ortalarına gelindiğinde bu sorun, içinden çıkılmaz bir hal almaktadır. Diyet yapılarak kilo verilmesine rağmen bu bölgelerde biriken yağlarda pek fazla azalma gözlenmemektedir. İşte limon kürü tam da bu sorunu ortadan kaldıran bir kür dür. Pul biber yağ parçalama özelliği sayesinde yağları parçalar, limon ve yoğurt ise, vücuda tazelik ve gerginlik vererek, vücudun diri kalmasına yardımcı olur.

Locciline.net Ownerspost.com Göbek Eriten Limon Kürü Malzemeler:
  • 2 çorba kaşığı yarım yağlı yoğurt( mümkünse ev yapımı)
  • Yarım limon suyu
  • 1 çay kaşığı kırmızı pul biber
Locciline.net Ownerspost.com Hazırlanışı Ve Uygulanışı:
Bir çorba kasesinde malzemeleri karıştırıyoruz.
Yoğurdun rengi pul biberden dolayı pembeleşecek tir.  Bu karışımı her gece yatmadan yarım saat önce tüketiyoruz. İki hafta boyunca hiç aksatmadan devam ediyoruz. İki haftanın sonunda bir hafta ara verip tekrar devam ediyoruz. Bu şekilde istediğiniz görünüme gelinceye kadar devam edebilirsiniz.
Düzenli bir şekilde uygulandığı takdirde bu kür vücudunuzu toparladığı gibi, sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi de sağlayacaktır.
Locciline.net Ownerspost.com Not: Midesinde her hangi bir sorunu olanlar ve pul biber alerjisi olan kişilerin doktoruna danışmadan kullanmaları sakıncalı olabilir. fit bir görünüme kavuşmak isterken sağlığınızdan olmayın.

Locciline.net Ownerspost.com Göbek Eriten Limon Kürü Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Kamile Ahmet dedi ki:

    Limon suyu ile zayıflama konusunda konuşacak olursak limon kabuğu ve suyu başlı başına bir şifa deposudur sabahları aç karnına bir dilimleyin bir bardağa sıkın ve bardağı su ilave ederek karıştırın daha sonra afiyetle içe bilirsiniz bunu bir ay uygulayın kesin olarak sonuç alırsınız ben denedim 1 ayda 108 kilodan tan 85 kiloya düştüm hedefim 70 kiloya düşmek locciline.net teşekkür ederim bu siteyi takip ediyorum

Yorum Yaz

Yukar k