Meme büyütme Locciline

1 yıl önce
398 kez görüntülendi

Meme büyütme Locciline

bitkisel krem yağ ve özel toz ile kişilerin ağrısız, acısız, ameliyatsız 3 ayda 1 beden ve kişiye göre 2 beden büyüme yaptık .
Ve bununla gurur duyuyoruz .
Facebook instagram YouTube müşteri memnuniyetlerini görebilirsiniz #locciline ile farkı sizde denemek istemiştiniz.
Sağlık alanında ödül almış firma sahibimiz ve tamamen yerli sermaye ile %100 türk malı
Türkün gücünü dünyaya göstereceğiz
Yerli malı yurdun mali herkes #locciline kullanmalı

Not: Evet arkadaşlar sizlerde bu urunu kulandıysanız lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin.

Meme büyütme Locciline Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Fatma dedi ki:

  Lociline kulanıcısıyım locciline bildiğiniz gibi ahim şahin doğal bir ilaç değildir çünkü hepside yalan arkadaşlar sakın böyle dolandırıcılara inanmayın verdiğiniz paranıza yazık bu devirde para çok kazanılıyor kilo verdirmek için çay aldım az kaldı zehirlecektim Hatice ve Funda Çelik tüketici hakem heyeti kararını bekliyorum aldığımız ürünün tahlilini yapacaklarmış bu sahtekarlara inanmayın locciline.net

 2. Misafir dedi ki:

  Face de bir cok sayfası olan licciline markalı ürünler satan gerçek ismi fatma çelik, ancak takma isim altında bir çok isim kullanan manolya çelik, locciline, funda.life, fatma funda çelik. ilayda çelik. manolya çelik. locciline sağlığa dair her şey. fatma emel çelik, kubra nane, isimleri kullanan ağırlıklı olarak güzellik ürünleri satan biri. ben bu bayandan liccoline antı-agın yüz gençleştirme kremini kullandım 1.5 ay boyunca hiç bir faydasını görmedim. fatma çelik i arayıp söylediğimde hiç ilgilenmedi her şeyi inkar etti ben öyle dememiştim şöyle demiştim dedi bu ürünü 6 ay kullanmanız gerekiyor size 6 aylık ürün göndereyim dedi. halbuki ilk alırken 1 ayda yüzünüzdeki sarkmalar cizgiler göz altı kaz ayakları gider bir kutu yeterli demişti. ve 74 tl satışı olan ürününü sizin sarkma ve cizgiler cok fazla yüzünüzde daha etkili olan ürünü vereceğim ki 1 ayda sonuç alırsın dedi ve fiyatı 100 tl olur dedi ve bende aldım. kullandım sonuç alamadım. daha sonra anladım ki bu kadın dolandırıcı. ve araştırmalarım sonucu tüm ürünleri böyle insanlardan ne çarparlarsa kar sayıyorlar.

 3. Hatice dedi ki:

  Lociline Fatma Funda Çelik çok sahtekar ve dolandırıcıdır sakin ondan birşey almayın meme büyütme yöntemleri falan sakal çıkarma yok efendim kilo vermek bunlar hepsi yalan denedim hiç bir sonuç alamadım + zehirleniyordum bunları şikayet ettim bil Hassa Fatma Funda Çelik şikâyet ettim tüketici hakem heyetinde dosyası varmış daha önceden. İnanmayın bunlar dolandırıcılık yapıyorlar. Lociline.com

 4. Esra dedi ki:

  Locciline.net öncelikle teşekkür ederim portal yenilendi sanırım doğal olarak paylaşımlarda bulunmuşlar Allah razı olsun öncelikle locciline kullandım gerçek söylemek gerekirse hiç faydasını görmedim meme büyütmek için yeşil çay ve rezene çayını uyguladım ve bol bol masaj yaparak daire şeklinde faydalı oldu 1 ayda sonuç aldım arkadaşlar ama locciline yi veya Avon kozmetik veya diğer zararlı ürünleri tavsiye etmem iyi günler dilerim siteyi takip ediyorum .

 5. Cemile dedi ki:

  Arkadaşlar merhaba Google de gezerken bu siteye rastladım Facebook sosyal paylaşım sitesinde Fatma Çelik ve Emel çelik veya Funda Çelik diye bir rumuz var hepside aynı soytarı yani aynı kişidir locciline diye hesaplar açmış bu tür kişilere kesinlikle itibar etmeyin ve guvenmeyin çünkü bu tür davranışta bulunan kişilerin ne yapacakları konusunda bilgileri dahi yok bunlar salakmı geri zekalımı yoksa delimi bilemedim 3 veya 5 salakta bu kadının peşine takılıp neymiş ürün satacaklar sakın inanmayın arkadaşlar yerel bir gazetede yayımlanan resimlerini milet görsün diye hesabında paylaştı veya kendisine kocamı arıyor oda belli değil benim diyeceklerini bu kadar o Fatma Funda Çelik salagınıda Allah a havale ediyorum Allah belasını versin inşallah.

Yorum Yaz

Yukar k